O mnie

Magazyn „OLIVIA” zdjęcie: Marcin Klaban

Inżynier Informatyki ze specjalizacją grafika i multimedia. Absolwentka liceum ogólnokształcącego o profilu plastycznym Nr 31 im. Jana Kilińskiego w Warszawie.

Moim głównym kierunkiem jest projektowanie layoutów stron internetowych – często wraz z stawianiem całej strony www, projektowaniem CI, oraz DTP. Tworzę ilustracje, rysunki – artystyczne, techniczne, komputerowe, odręczne.

Moim drugim zakresem zainteresowań jest fotografia w szczególności modowa i produktowa www.atrisphoto.com . Posiadam własny sprzęt, studio oraz wyposażenie do tworzenia packshotów i stocków.

Dodatkowo specjalizuje się w social media, głównie w oparciu o kanały facebook i instagram. Na podstawie znajomości zasad działania algorytmów facebooka oraz zachowań społecznych internautów, administruję i tworze content na fanpage prywatne oraz firmowe o zróżnicowanych ilościach fanów.

Uwielbiam kreatywne i złożone projekty. Często współpracuję z programistami, osobami z dziedziny mediów internetowych, fotografami, modelkami. Daje mi to możliwość wymiany doświadczeń oraz umiejętność postrzegania zagadnień z różnych stron. Bez problemu radzę sobie z projektami pod presją czasu – zależy mi aby zlecenie było gotowe na czas. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie.