o_mnieStudentka Informatyki na ostatnim semestrze – specjalizacja grafika i multimedia. Absolwentka liceum ogólnokształcącego o profilu plastycznym Nr 31 im. Jana Kilińskiego w Warszawie.

Grafiką zajmuję się od ponad 12 lat, zarówno komputerową jaki manualną. Projektuję layouty stron internetowych – często wraz z stawianiem całej strony www, projektowaniem CI, oraz DTP. Tworzę ilustracje, rysunki – artystyczne, techniczne, komputerowe, odręczne.

Od 5 lat specjalizuję się w fotografii artystycznej i modowej.  Od 4 lat także produktową i reklamową. Posiadam własny sprzęt, studio oraz wyposażenie do tworzenia packshotów i stocków.

Od 4 lat szkolę się i pracuję w dziedzinie social media, m.in. facebook. W oparciu o znajomość zasad działania algorytmów facebooka oraz zachowania społeczne internautów, administruję i tworze content na fanpage prywatne oraz firmowe o zróżnicowanych ilościach fanów od 500 do 60 000 fanów .

Dzięki wieloletniemu poszerzaniu umiejętności i samokrytyce cały czas uczę się nowych rzeczy oraz udoskonalam te już zdobyte.

Uwielbiam kreatywne i złożone projekty. Często współpracuję z programistami, osobami z dziedziny mediów internetowych, fotografami, modelkami. Daje mi to możliwość wymiany doświadczeń oraz umiejętność postrzegania zagadnień z różnych stron. Bez problemu radzę sobie z projektami pod presją czasu – zależy mi aby zlecenie było gotowe na czas, nawet jeśli wiąże się to z pracą w nocy. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie.